Aktualności  »  Z życia NRZHiU

20 stycznia

WALNE ZEBRANIE W KALISZU

W dniu 19 stycznia odbyło się Walne Zebranie w Zrzeszeniu Handlu i Usług Południowej Wielkopolski w Kaliszu. Na stanowisko Prezesa został wybrany pan Grzegorz Kuświk, a Wiceprezesami zostali pan Jerzy Wolski i pan Cezary Bliźniak.
» Więcej
11 stycznia

JUBILEUSZ REDAKTORA TADEUSZA PRZYŁUSKIEGO

W dniu 11 stycznia, w siedzbie NRZHiU, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji jubileuszu ukończenia 90 lat przez redaktora Tadeusza Przyłuskiego. Na spotkaniu z Prezesem Zarządu Zbigniewem Jarzyną oprócz Jubilata obecni byli również Dyrektor Jerzy Gagucki, Honorowy Prezes NRZHiU Michał Dąbrowski oraz p.o. Dyrektora Generalnego Mariola Roguska - Kopańczyk.
» Więcej
22 grudnia

65-lecie Zrzeszenia Kupców w Szczecinie

W dniach 18-19 grudnia br. odbyły się uroczystości związane z obchodami 65- lecia Zrzeszenia Kupców w Szczecinie połączone z Świętem Kupiectwa Polskiego, w których udział brał Prezes Zarządu NRZHiU, pan Zbigniew Jarzyna oraz Wiceprezes NRZHiU, pan Tadeusz Pankowski.
» Więcej
16 grudnia

Spotkanie świąteczno - noworoczne

W dniu 17 grudnia br. odbyło się spotkanie świąteczno - noworoczne z inwestorami zagranicznymi, zorganizowane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., w którym uczestniczył Prezes Zarządu NRZHiU pan Zbigniew Jarzyna.
» Więcej
 Strony: « Pierwsza .. 180 181 [ 182 ] 183 184 .. Ostatnia »