Aktualności  »  Z życia NRZHiU

18 października

Zmiana terminu uroczystości wręczenia ZŁOTYCH I PLATYNOWYCH LAURÓW

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wręczenie ZŁOTYCH I PLATYNOWYCH LAURÓW odbędzie się 3 listopada 2010 r. o godz. 10.30 w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie, przy ul. Miodowej 14, I piętro, sala im. Jana Kilińskiego.
» Więcej
12 października

Projekt „Tu mieszkam, tu kupuję”

Firma MAKRO Cash & Carry we współpracy z Naczelną Radą Zrzeszeń Handlu i Usług prowadzi kampanię społeczną wspierającą tradycyjny handel. W ramach projektu pod hasłem „Tu mieszkam, tu kupuję” na terenie całej Polski prowadzone są działania zachęcające polskich konsumentów do robienia zakupów w lokalnych sklepikach.
» Więcej
29 września

XVI Ogólnopolskie Forum Gospodarcze MSP

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w XVI Ogólnopolskim Forum Gospodarczym MSP pod hasłem ,,Bariery konkurencyjności MSP - działania na rzecz ograniczania zagrożeń i wsparcia przedsiębiorczości’’, które odbędzie się 4 listopada 2010 r. w Pałacu Chodkiewiczów przy ul. Miodowej 14.
» Więcej
28 września

Kapituła Odznak

23 września 2010 r. obradowała Kapituła Odznak NRZHiU. Kapituła rekomendowała do Prezydium Zarządu wnioski do nadania odznaczeń organizacyjnych. Lista osób znajduje się w załączniku.
» Więcej
 Strony: « Pierwsza .. 184 185 [ 186 ] 187 188 .. Ostatnia »