Aktualności  »  Z życia NRZHiU

8 września

Spotkanie w Warszawskiej Izbie Przedsiębiorczości

W dniu 7 września br. w siedzibie Warszawskiej Izby Przedsiębiorczości odbyło się spotkanie informacyjne nt. programu „Efektywna Firma”. Działanie skierowane jest do członków WIP oraz warszawskich przedsiębiorców. Umożliwia dostęp do tańszej energii elektrycznej, telefonii komórkowej oraz bankowości internetowej.
» Więcej
21 czerwca

Rocznica mordu w Palmirach

21 czerwca 1940 r. zamordowany został w Palmirach p. Henryk Brun, poseł na Sejm, Prezes Naczelnej Rady Zrzeszeń Kupiectwa Polskiego. Sprawował tę funkcję od 1937 roku.
» Więcej
15 czerwca

Młodzieżowe Mistrzostwa Karkonoszy Kucharzy i Barmanów, Jelenia Góra

28 maja br. odbyły się tegoroczne Młodzieżowe Mistrzostwa Karkonoszy Kucharzy i Barmanów. Jak w ubiegłym roku, talentami organizacyjnymi popisali się panowie Marek Szopiński oraz Józef Żądło, odpowiednio Prezes oraz Honorowy Prezes Zrzeszenia Handlu i Usług w Jeleniej Górze.
» Więcej
10 czerwca

Konferencja w Senacie pt. "Mikro jest piękne"

Komisja Gospodarki Narodowej zorganizowała w dniu 8 czerwca br. konferencję zatytułowaną „Mikro jest piękne”. Inicjatywa ta miała na celu omówienie warunków funkcjonowania mikro i małych przedsiębiorców, formy ich wspierania i dostępu do środków finansowych, uczestnictwo w pracach samorządu terytorialnego i gospodarczego oraz kierunki pożądanych zmian legislacyjnych.
» Więcej
 Strony: « Pierwsza .. 203 204 [ 205 ] 206 207